9. 2. 2019 VOLEJBAL ŽENY, LIBEREC-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 9.2.2019 jsme po „plesové pauze“ vyjely k dalšímu dvojzápasu až do dalekého Liberce.

Soupeřky nám v tabulce dýchají na záda se ztrátou osmi bodů, proto jsme očekávaly vyrovnaný souboj.

V prvním zápase se nám pořádně nic nedaří, v poli i na síti vyrobíme spoustu nevynucených chyb a nejsme schopné soupeře zatlačit ani servisem. Celý první  set dotahujeme, ale bohužel v koncovce jsou šťastnější domácí hráčky. V druhém setu  jsme hru zlepšily a díky tomu vyhráváme poměrem 25:17. Bohužel další sety jsou v podobném duchu jako ten první a vlastními zbytečnými chybami celý zápas prohráváme poměrem 1:3.

Do druhého zápasu nastupujeme po vydatném obědě, u kterého jsme fandily českým hokejistům a Martině Sáblíkové J. Posilněny jejich skvělými výkony se nám po nervózním začátku daří soupeřky zatlačit servisem a zlepšenou hrou na všech frontách, proto také zaslouženě vyhráváme celý druhý zápas 3:0.

Sestava: Gottwaldová Lenka, Horáková Iva, Karanská Hana, Kubová Radka,
                Mikulecká Barbora, Šemberová Martina,Tomanová Pavlína, Trávníčková Pavla.

Česká Třebová – Liberec  1:3 (-22,17,-18,-21)

Česká Třebová – Liberec  3:0 (20,14,16)