7. 10. 2023 VOLEJBAL, MUŽI KP2 PCE KRAJE, CHOCEŇ B.

Za slunečního a větrného dne nastoupilo družstvo Č. Třebové k dalšímu zápasu v Chocni. Nominace byla složitá, protože bylo k dispozici 12 hráčů, ale optimální počet je 8-10. Dnes jsme do hry zapojili libero, které v zadní pozici střídalo L. Daška. Na náhře si každý z nahrávačů od nahrával jeden celý zápas. V prvním zápase kluci sahali v jednom setu po vítězství, ale zatím nemá naše družstvo potřebnou zkušenost, aby dobře rozehranou koncovku dotáhlo do vítězného konce. V druhém zápase se podařilo vyhrát jeden set, když i ostatní sety byly dobře rozehrané, ale v koncovce se nahromadili zase zbytečné chyby. Dnes se nám poměrně v obou zápasech dařil útok ze zóny 1 (Seba Svojanovský). DÍky větru a slunci kluci pochopili, že když není dobře připravený útok, tak je potřeba zvolit úder na jistotu, a to se dnes s počtem odehraných setů, dařilo. Zápasy odehráli: T. Kalousek, J. Vávra, J. Šplíchal, M. Homoláč, C. Šumbera, L. Dašek, S. Svojanovský a V. Skřivánek. Hra se zlepšuje, ale někdy to chce při hře více klidu.

Č. Třebová-Choceň B 0:3 a 1:3