10. 9. 2017 ŽENY SVITAVY TURNAJ

10. 9. 2017. Přípravný turnaj žen ve volejbale ve Svitavách přinesl druhé místo!

Českotřebovské volejbalistky se v neděli 10. září zúčastnily přípravného turnaje před nadcházející sezónou v hale Na Střelnici ve Svitavách. O turnajové prvenství přijelo bojovat celkem šest družstev. Domácí Svitavy složily tři celky, z toho 2 celky byly složeny z druholigových hráček, třetí družstvo tvořily jejich juniorky. Mezi další českotřebovské oponenty patřil Dolní Újezd a juniorky Sokolu Česká Třebová. Ženský tým České Třebová na turnaji neokusil hořkost porážky, ale i tak mu nakonec prvenství uniklo mezi prsty, jelikož domácí Svitavy „A“ přemohly Dolní Újezd a českotřebovské ženy s ním jen remizovaly.  Výsledky žen: Sokol Česká Třebová – ženy vs. Sokol Česká Třebová II– juniorky 2:0 Sokol Česká Třebová vs. Svitavy – juniorky 2:0 Sokol Česká Třebová vs. Svitavy B 2:0 Sokol Česká Třebová vs. Svitavy A 1:1 Sokol Česká Třebová vs. Dolní Újezd 1:1 Sestava České Třebové – ženy: Barča Mikulecká, Martina Šemberová (obě nahrávka), Lenka Gottwaldová (blok, univerzál), Světlana Barešová, Martina Drymlová (obě smeč), Pavlína Krejsová (blok, univerzál), Pavlína Tomanová (blok, univerzál), Hana Karanská (smeč), Marie Divišová (blok)

Za družstvo žen Tomanová Pavlína

Muži a ženy