20. 10. 2018 ŽENY ŘÍČANY 2. LIGA

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – SC SPIRIT Říčany

Třetí říjnovou sobotu jsme se měly vydat na palubovku žen z Říčan, nováčka soutěže s těmi nejvyššími ambicemi. Už během léta jsme se doslechly, že by chtěly postupem času vybojovat extraligu žen. Družstvo tvoří hráčky, které mají zkušenosti ze zahraničí, z reprezentace nebo z naší nejvyšší tuzemské soutěže. Jenže ve čtvrtek, před sobotním zápasem, došlo ke změně plánu a k mistrovskému utkání jsme neodjely.

Vedoucí soutěže II. ligy žen nás informoval o tom, že soupeřky se nedají dokupy, že mají nějaké problémy uvnitř mančaftu. Pro nás to znamenalo dvakrát vítězství 3:0 - kontumačně a připsání šesti bodů do tabulky. A abychom nezahálely, tak jsme se místo do Říčan vydaly na Kozlov, kde jsme se odměnily za "vydřené" vítězství a šly zpět do Třebové. Procházka parádní, sice nebyla úplně ideální viditelnost, ale to nám náladu nezkazilo. V nohách něco kolem 9-ti km a dobrý pocit na duši z neprolenošené soboty J.

Sestava: Divišová Mája + Bessy, Drymlová Martina + Vendy, Horáková Iva,                Karanská Hana + Míša, Krejsová Pavlína + Amy, Šemberová Martina,                Trávníčková Pavla, Trávníček Ondra, Zabranská Lucie + Kattie a Sirius.

Výsledky:

Česká Třebová – Říčany 3:0