25. 2. 2023 VOLEJBAL ŽENY, 2. LIGA Č. TŘEBOVÁ-ŠLAPANICE.

Dne 25.02. 2023 jsme doma hostily tým ze Šlapanic, který je už od začátku sezóny ve vrchní časti tabulky, proto jsme věděly, že to nebude vůbec jednoduché. Do prvního zápasu jsme nastoupily odhodlané zvítězit a tomu odpovídaly i výsledky prvních dvou setů. Bohužel ve třetím setu jsme polevily a soupeřky se chytily dobrým servisem a skvělou hrou v poli. Zápas tedy vyústil až do tiebreaku, který jsme úspěšně dotáhly a bereme z prvního zápasu 2 body.

Po delší pauze z důvodu souběhu utkání jsme nastoupily na palubovku o něco méně koncentrovaně a soupeřky nás přehrály na útoku a vzaly si první set. My jsme však nechtěly být poraženy na domácí půdě a v druhém setu jsme zatlačily na útoku a dokázaly zvítězit. Toto tempo jsme si udržely i ve třetím setu a vedly jsme tak 2:1. Bohužel ve čtvrtém setu přišel zkrat a soupeř nás přehrál ve všech herních činnostech. Následoval opět tiebreak, který jsme už bohužel nedokázaly zvrátit ve svůj prospěch a dělíme si tak se Šlapanicemi body 3:3.

Dva tiebreaky svědčí o tom, že oba zápasy byly velmi vyrovnané a diváci mohly sledovat pěkný sport plný zvratů.

Sestava : Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldynová, Linda Horáčková, Iva Horáková,