11. 1. 2014 ŽENY LIBEREC 2.LIGA

PRVNÍ UTKÁNÍ ŽEN V NOVÉM ROCE

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ LOKOMOTIVA LIBEREC  3:1 (-19,22,18,10) a 3:0 (15,18,25)

První utkání žen v novém roce proběhlo na domácí palubovce, což byl po delší vánoční pauze jistě plusový bod. V první části jsme i díky zranění nahrávačky Lenky Gottwaldové odvážely z dvojutkání v Liberci jednu prohru a již od podzimu jsme doufaly ve dvě domácí vítězství což se nám celkem hladce podařilo.

V první setu jsme začaly poměrně vlažným výkonem a proto patřil hostujícímu celku. V druhém setu se nám po podařené koncovce podařilo dostat zpět do zápasu a soupeřky, které sice v poli předváděli někdy až neuvěřitelné zákroky po celý zápas, se nám podařilo dostat pod sebe a první zápas lehce dotáhnout do vítězného konce.

Již od začátku druhého zápasu působily soupeřky dosti otráveným a unaveným dojmem. První dva sety hladce vítězíme. Třetí set jsme si vlastními nevynucenými chybami nechaly dojít až do dosti vypjaté koncovky, kterou se nám  i s trochou štěstí nakonec podařilo úspěšně zvládnout.

Zápasy s Libercem pro nás byly smolné. I v domácím utkání s tímto soupeřem se nám v prvním zápase zranila hráčka. Nikča Hýblová, která byla do té doby platným článkem na smečařském postu utrpěla výron kotníku a zápasy nedohrála. Proto jsme k druhému utkání musely povolat víceméně čerstvou maminku -  Světlu Barešovou. Jsme rády, za krásných 6 bodů v začátku druhé půlky soutěže a i za to, že se s hráčkami Liberce nepotkáme dřív jak v další sezoně J Už takhle je nás pomálu J