13. 10. 2018 ŽENY Č. KOSTELEC 2. LIGA

13. 10. 2018 VOLEJBAL ŽENY, Č. TŘEBOVÁ-Č. KOSTELEC, 2. LIGA.

V sobotu 13.10 jsme nastoupily k dalšímu kolu II. volejbalové ligy proti hráčkám z Červeného Kostelce. Do půlky prvního setu se nám dařilo se soupeřkami držet krok. Dařil se nám servis, se kterým měly protihráčky problémy. Bohužel jsme neudržely slibný náskok a první set prohrály až v těsné koncovce 24:26. V dalších setech hráčkám z Červeného Kostelce vycházel servis, kterým nás nepustily do hry. I přes náš zlepšený výkon jsme druhý set prohrály 20:25. Třetí set se nám nepovedl vůbec, uhrály jsme pouze sedm bodů.

Vstup do druhého zápasu se nám příliš nevydařil. Až v dalším setu jsme byly schopné soupeřkám konkurovat. Výkon z druhého setu se nám bohužel nepovedl udržet až do konce utkání. V dalších setech jsme se snažily bojovat o každý balon, ale ani to na soupeřky nestačilo. Druhý zápas bohužel prohráváme 1:3.

Sestava: Andrlová Daniela, Drymlová Martina, Horáková Iva,                Karanská Hana, Krejsová Pavlína, Mikulecká Barbora, Šemberová Martina,                Šplíchalová Veronika, Tillingerová Kateřina, Tomanová Pavlína.

Trenér: Trávníčková Pavla

Česká Třebová – Červený Kostelec 0:3 (-24,-20,-7)

Česká Třebová – Červený Kostelec 1:3 (-9,27,-15,-25)