21. 1. 2017 ŽENY Č.KOSTELEC 2.LIGA

21. 1. 2017 VOLEJBAL 2.LIGA ŽEN Č. TŘEBOVÁ-Č. KOSTELEC.

Na domácí palubovce se dne 21. 1. 2017 odehrály dva zápasy českotřebovských hráček proti týmu z Červeného Kostelce. Do obou zápasů třebovské hráčky nastoupily s velkým nasazením a chutí na domácí palubovce vyhrát, i když si byly vědomy toho, že v letošní tabulce jsou všechny týmy velice vyrovnané a tak nechtěly nic podcenit a na utkání se, jak se v konečném výsledku ukázalo, dobře připravily.

Do prvního zápasu nastoupily třebovské hráčky sebevědomě. První set byl velice vyrovnaný, nakonec jsme soupeřky porazily. Do druhého setu jsme už měly vychytané slabiny soupeře a s přehledem jsme ovládly hru na 2:0 pro třebovské hráčky. Třetí set se už soupeřky rozehrály. Přitvrdily servis a my měly drobný problém, příjem se nám nedařil, tudíž ani útok. Nakonec se na nás usmálo i trochu štěstíčka a třetí set jsme zvítězily za stavu 26:24, koncovka byla dramatická i pro diváky. Utkání skončilo výhrou 3:0 pro třebovský tým a připsáním  3 bodů do tabulky.

Druhé utkání pro třebovské hráčky nezačalo dobře. Soupeřky přitvrdily na servisu i útoku, a my měly opět problém s příjmem i obranou. První set jsme prohrály celkem jednoznačně. Ve druhém setu jsme se srovnaly, zlepšily příjem, útok, obranu na síti, začalo se dařit a dotáhly jsme to do vítězného konce na stav 1:1 na sety. Třetí set byl pro nás opět problémový a soupeřkám jsme podlehly.  Do čtvrtého setu jsme šly s odhodláním, že soupeřkám nemůžeme dovolit výhru na naší domácí palubovce. Všechny herní úkony jsme si pohlídaly a každý balon jsme důsledně odehrály, tento set jsme zaslouženě vybojovaly a za stavu setů na 2:2 jsme šly do posledního, rozhodujícího setu. Ten jsme sebevědomě, s přehledem a s podporou diváků, dotáhly do vítězného konce.

Po odehrání 23. a 24. kola soutěže jsme potvrdily krásné 2. místo v tabulce.

Sestava: Andrlová Daniela, Barešová Světlana, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka,                 Horáková Iva, Šemberová Martina, Tomanová Pavlína, Trávníčková Pavla,                 Zabranská Lucie

Česká Třebová – Červený Kostelec 3:0 (23, 19.24)

Česká Třebová – Červený Kostelec 3:2 (-17, 23,-20, 16, 9)