18. 3. 2017 ŽENY SVITAVY 2. LIGA

18. 3. 2017 TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ-SVITAVY, VOLEJBAL 2. LIGA ŽEN.

V sobotu 18. 3. 2017 se na domácí půdě naposledy v sezóně 2016/17 představily ženy Sokola Česká Třebová proti hráčkám z nedalekých Svitav. Českotřebovačky potřebovaly "urvat" nejméně dva body, aby si zajistily prvenství v tabulce.

K prvnímu zápasu jsme nastoupily s pokorou a koncentrovaností na každý míč. Hlavně dobrým servisem se nám dařilo odtáhnout Svitavačky od sítě a neumožnit jim rychlý útok. Tuto roli na sebe vzaly především naše nahrávačka Marťa Šemberová a blokařka Pája Tomanová, kterým se podařilo dát několik bodů v řadě z podání. Zápas jsme zvládly bez nějakých dramatických situací a jasně jsme první utkání ovládly 3:0 na sety. Tím jsme získaly tři body do tabulky a jistotu prvního místa J!

Ke druhému střetnutí jsme nastoupily poněkud uvolněnější, ale i tak jsme chtěly v domácím prostředí vyhrát. Nastoupily jsme v trošku pozměněné sestavě a první sadu jsme soupeři dovolily dát pouhých 13 bodů. Druhý set jsme ovšem polevily na servisu a útoku. Došlo k prostřídání, ale i tak jsme koncovku setu neotočily v náš prospěch a set prohrály. Další dva sety jsme spíš vybojovaly morálkou a touhou zvítězit, což se podařilo a druhé klání jsme vyhrály poměrem 3:1!

Velké DÍKY  patří našim příznivcům, fanouškům a rodinným příslušníkům, kteří nás přišli k poslednímu zápasu sezóny podpořit a vytvořit nám parádní atmosféru! V hale nebylo slyšet vlastního slova, jak bubny a trumpety burácely J! Takže DĚKUJEME a budeme se opět na podzim v nové sezóně těšit na vaši přízeň!

Tím, že jsme vyhrály druhou ligu skupiny B, tak máme možnost se zúčastnit kvalifikace do první ligy. Ale jelikož se první liga hraje jiným systémem - pátek x sobota, tak se pro nás stává nereálné, byť se jen pokusit se tam dostat. Je to časově a finančně dosti náročné, takže zůstáváme hrát druhou ligu.

Sestava: Andrlová Daniela, Barešová Světla, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka,                  Horáková Iva, Karanská Hana, Šemberová Martina, Tomanová Pavlína,                 Trávníčková Pavla, Zabranská Lucie

Česká Třebová – TJ Svitavy 3:0 (16,19,22)

Česká Třebová – TJ Svitavy 3:1 (13,-20,22,18)