3. 12. 2016 ŽENY H.BROD 2. LIGA

3. 12. 2016 2. LIGA ŽEN VE VOLEJBALE Č. TŘEBOVÁ-H. BROD.

V sobotu 3. 12. jsme přivítaly soupeřky z Havlíčkova Brodu. I přesto že jsme byly tabulkově silnější, po předešlých zkušenostech jsme věděly, že na to nemůžeme spoléhat. Navíc jsme si chtěly spravit náladu i chuť z minulého nevydařeného víkendu.

První zápas jsme začaly odvážně, zatlačily podáním a set tak vyhrály. Nicméně potom jsme se nechaly ukolébat pravděpodobně myšlenkou, že se "to" uhraje samo a zbytečnými, někdy až školáckými, chybami jsme následující dva sety prohrály. Do čtvrtého setu jsme se postavily se zdravým naštváním a po boji vyhrály. Bohužel soupeřky ukázaly větší odhodlání vyhrát a v pátém setu nás přehrály.

Tato prohra nás utvrdila, že je na čase něco změnit. Pozměnily jsme tak trochu sestavu, ale především elán do hry. Vyplatilo se. A i s malým zaváháním v druhém setu jsme celý zápas vedly my. Nakonec jsme zaslouženě vyhrály 3:0.

Z tohoto víkendu tak získáváme 4 body a držíme se na čtvrtém místě tabulky.

Sestava: Andrlová Daniela, Barešová Světlana, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka,                 Horáková Iva, Karanská Hana, Šemberová Martina, Tomanová                 Pavlína, Trávníčková Pavla, Zabranská Lucie

Trenérky: Kubová Radka, Dejdarová Hana

Česká Třebová – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:3 (15,-23,-18,15,-12)

Česká Třebová – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:0 (8,17,22)