4. – 5. 1. 2020 VOLEJBAL ŽENY, PŘEBOR ČOS CHOCEŇ.

Tradičně jsme si první víkend v lednu zahrály přebor České obce Sokolské v Chocni. Ženské části turnaje se zúčastnilo celkem osm družstev. Hrálo se ve dvou čtyřčlenných skupinách, kde první dva celky postoupily o konečné umístění 1. - 4. místo a týmy, které obsadily v základní skupině 3. a 4. místo, v neděli bojovaly o 5. - 8. místo.

Turnaj jsme rozehrály velice dobře, když jsme v prvním zápase porazily Sokol Frýdek-Místek 2:1 na sety a následně Sokol Praha-Nusle poměrem 2:0 na sety. Poslední sobotní utkání jsme podlehly 0:2 Brnu-Juliánov a to pro nás znamenalo třetí příčku ve skupině – o pouhý jeden set nám uteklo druhé místo. V neděli nás čekaly dva zápasy o konečné umístění. Přály jsme si vybojovat páté místo, ale bohužel to nevyšlo a prohrami 1:2 a 0:2 s týmy ze Šlapanic a pražského Žižkova obsazujeme v turnaji osmé místo.

Za celý víkend jsme odehrály pět kvalitních zápasů, kde se prostřídaly všechny hráčky a doufáme, že nám tento víkend pomůže při vstupu do druhé poloviny sezóny, která začíná již tuto sobotu. Vyrážíme za soupeřkami do Chabařovic u Ústí nad Labem. Držte nám palce, ať si nějaký bodík do tabulky přivezeme J.

První domácí utkání v novém roce sehrajeme v sobotu 18. ledna v hale Na Skále od 11 a 15 hodin proti soupeřkám z Rumburku.

Hrály a střídaly: Divišová Marie, Drymlová Martina, Foldýnová Natálie,
                             Horáková Iva, Karanská Hana, Kubová Radka, Krejsová Pavlína,
                             Šemberová Martina, Tillingerová Kateřina, Trávníčková Pavla.

Za družstvo žen Horáková Iva

Muži a ženy