3. 2. 2018 ŽENY VOLEJBALOVÝ PLES

3. 2. 2018 VOLEJBALOVÝ PLES.

První únorovou sobotu patřil sál v Restauraci na Horách návštěvníkům volejbalového plesu, který se konal již po sedmé. Pořadateli byly volejbalistky českotřebovského Sokola ve spolupráci s Geodézií Česká Třebová.

Pár minut po 20.hodině se ujala slova moderátorka Štěpánka Pospíšilová, která se na svoji roli pečlivě připravila. Hosty přivítala, řekla pár informací k organizaci samotného plesu a také k organizátorkám, jak se jim vede v sezóně a přiblížila program, který vyvrcholil dražbou dortu. Po oficiálním zahájení bylo předtančení, které letos obstarala taneční skupina Juicy Junior z nedalekého Lanškrouna. K poslechu i tanci hrál DJ Larry až do brzkých ranních hodin. V průběhu večera byly k zakoupení losy do malé i velké hry o ceny. Od letošního ročníku malo-sloso x kosmo-sloso J. Letos byli sponzoři a především náš partner, Geodézie Česká Třebová, opravdu štědří, takže se hosté mohli těšit na krásné a hodnotné ceny v "kosmo-sloso". Zpestřením před losováním těchto cen proběhly dvě soutěže, kterých se mohli zájemci zúčastnit a vyhrát nějakou tu odměnu. První z nich byla taneční, v párech, na různé rytmy s nafouknutým balonkem, který nesměl spadnout na zem. Druhá soutěž byla s volejbalovou tématikou. Spočívala v tom, kdo přinese nejrychleji požadovaný předmět, který určila moderátorka, např. něco kulatého, pomůcku, kterou se dá fandit, čím se dá otřít pot apod. Poté už přišlo na řadu losování kosmo-sloso, takže všichni netrpělivě očekávali, jestli se k nim přikloní štěstí J. Vzápětí následovala dražba dortu. Jak jinak než s  volejbalovým  námětem a to v podobě sportovní tašky s míčem a medailí. Moc krásný dort, až byla škoda do něj zakrojit J! Dražba se vydařila a peníze putují jako příspěvek na sportování volejbalovým ženám ze Sokola.

Na závěr bychom chtěly vyjádřit své díky všem, co se podíleli na přípravě plesu, sponzorům, kteří nám věnovali ceny do slosování, kolektivu zaměstnanců v Restauraci na Horách, kde se o nás po celou dobu vzorně starali a také samozřejmě všem hostům, kterých přišlo opravdu hodně.

Doufáme, že se ples líbil hostům tak jako nám a příští rok se budeme zase těšit J!

Horáková Iva

Muži a ženy