28. 10. 2017 ŽENY LIBEREC 2.LIGA

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Lokomotiva Liberec I

V sobotu 28.10.2017 jsme na domácí palubovce přivítaly nováčky letošní soutěže, soupeřky z Liberce.

Hned v úvodu zápasu nás soupeřky překvapily tvrdým servisem, výbornou hrou v poli a skvěle sehranou nahrávkou. Bohužel se nám nedařilo prosadit naší hru a první dva sety se odehrávaly v defenzivním duchu z naší strany a neustálým doháněním soupeřek a těžce vybojovanými body.

První dva sety prohráváme se ziskem 20 a 17 body. Do třetího setu jsme nastoupily v mírně pozměněné sestavě. Začalo se nám dařit útočit, celý set byl prakticky v naší režii. Bohužel jsme úplně propadly v koncovce a ze stavu 21:14 v náš prospěch prohráváme i tento set za stavu 23:25. Tímto se toto utkání stává naší první prohrou tuto sezonu.

Bylo jasné, že do druhého zápasu budeme muset nastoupit s další změnou a větší jistotou na hřišti. To se nám zpočátku i dařilo, přesto jsme celý set dotahovaly a v závěru jsme už na soupeřky nestačily a prohráváme s 22 body. V dalším setu konečně nastává změna v utkání a nám se daří dostat herně nad soupeřky a tak získat první vítězný set. S velkým úsilím se nám podařilo dostat do tie-breaku, ve kterém jsme prvně v průběhu zápasu měly nad soupeřkami převahu a vítězíme 15:8.

Za tento víkend si odnášíme těžce vybojované 2 body a průběžně klesáme na 3. místo v tabulce, kdy se naše soupeřky z Liberce dostávají na 2. místo. Tabulku nadále vedou děvčata ze Žďáru nad Sázavou, se kterými se utkáme příští kolo na jejich palubovce.

Sestava: Andrlová Daniela, Divišová Marie, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva, Karanská                 Hana, Mikulecká Barbora, Šemberová Martina, Tomanová Pavlína, Trávníčková                 Pavla, Zabranská Lucie.

Česká Třebová – Liberec 0:3 (-20,-17,-23)

Česká Třebová – Liberec 3:2 (-22,22,-23,16,8)