24. 2. 2018 ŽENY BOHEMIANS 2. LIGA

24. 2. 2018 VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA BOHEMIANS.

V sobotu 24.2.2018 jsme vyrazily odehrát zápasy s týmem Bohemians Praha.

Hned v prvním zápase soupeřky dokázaly, že to nebudou lehká utkání. Na naší straně bylo mnoho chyb na příjmu a nižší úspěšnost na útoku, díky čemuž jsme prohrály první set. V druhém setu jsme zlepšily všechny herní činnosti a zvítězily. Stejný výkon jsme podaly i ve třetím setu. Bohužel čtvrtý set jsme se nedokázaly prosadit na útoku proti kvalitní obraně soupeřek a zápas dospěl do tiebreaku. V něm jsme ukázaly větší nasazení, bojovnost

a dokázaly utkání vyhrát 3:2.

Druhý zápas začal nadějně pro nás, ale větším množstvím nevynucených chyb v koncovce druhého setu, jsme dovolily soupeřkám se rozehrát a i přes veškeré snahy jsme je nedokázaly zastavit. Koncovky posledních třech setů byly vyrovnané, ale bohužel pro nás, všechny skončily výhrou domácích a my prohrály 1:3.

Další kolo zápasů se koná 10.3. v nové hale Na Skalce v České Třebové, kde změříme síly

s týmem z Nymburku. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

Sestava: Gottwaldová Lenka, Horáková Iva, Karanská Hana, Mikulecká Barbora,                 Tomanová Pavlína, Trávníčková Pavla, Zabranská Lucie.

Česká Třebová – Praha Bohemians 3:2 (-17,23,20,-22,13)

Česká Třebová – Praha Bohemians 1:3 (20,-20,-20,-24)