Česká Třebová x Pálkovice

Volejbalové výsledky Sokola Česká Třebová (28. 1. 2012).

Tento víkend byl ve znamení nejen dalšího kola II.ligy žen, ale hlavně v organizaci Volejbalového plesu. Než však ples začal, musely se ženy poměřit ve volejbalovém zápase s družstvem Palkovic, které vede skupinu C II. ligy žen. Palkovice mají v kádru několik hráček, které ještě v loňské sezóně nastupovaly v extraligovém družstvu Frýdku-Místku. Herní kvalita a zkušenost byla na straně soupeře. Domácí se této skutečnosti nezalekly a první dva sety se rozhodovaly v koncovkách, kde naše mladé družstvo udělalo několik chyb, které Palkovice využily.Ostatní sety byly vždy velmi ovlivněny kvalitním podáním soupeře, který si takto na začátku setu vytvořil značný náskok, který si hlídal až do konce setu. Domácí družstvo tedy prohrálo 2 x  0:3, což vypadá jednoznačně, ale ženy podaly kvalitní nebojácný výkon. Rozdíl mezi družstvy byl v kvalitě podání, hrou v poli a na nahrávce.

Večer se celé družstvo žen a příznivců volejbalu v České Třebové, zúčastnilo plesu v restauraci Na Horách. Sál praskal ve švech (ples navštívilo cca 160 hostů), všichni se výborně bavili a brzy se zapomnělo na výsledkový nezdar v dopoledních zápasech s Palkovicemi.