12. 1. 2019, VOLEJBAL ŽENY ŽĎÁR NAD SÁZAVOU.

V sobotu 12.1.2019 se třebovské volejbalistky utkaly na domácí palubovce
s družstvem volejbalistek ze Žďáru nad Sázavou, který se nacházel na 7. místě tabulky. Třebovské hráčky se nacházely na 5.místě v tabulce, proto byl očekáván celkem vyrovnaný souboj, z kterého chtěly třebovské volejbalistky vytěžit plný počet bodů do tabulky
a posunout se opět do předních pozic jako minulé roky.

Do prvního zápasu obě družstva nastoupila s touhou vyhrát. Soupeř měl tvrdý servis, a my měli drobné potíže s příjmem, ale na síti se nám dařilo. Spoustu "chycených" míčů na  bloku
i útok se nám dařil. Nicméně všechny sety byly vyrovnané, štěstí bylo na naší straně
a v koncovkách jsme soupeře úspěšně porazili a plusové body do tabulky padly pro nás.
Z palubovky jsme odcházeli se zaslouženou výhrou 3:0.

Druhý zápas už tak jednoznačný nebyl, soupeř opět posílil podání, zrychlil útok, první set jsme prohráli. Druhý set jsme "vydřeli", zlepšili především podání, aby se soupeř nedostal
k rychlému útoku a stav byl 1:1, další sety probíhaly obdobně, soupeř nám nedal nic zadarmo až jsme se dostali do tie-breaku. I ten byl velice vyrovnaný, každý bod byl důležitý. Štěstí přálo nám a odcházeli jsme opět s výhrou, tentokrát 3:2.

Po 20.kole soutěže se třebovské volejbalistky nachází stále na 5. místě tabulky.

Sestava: Andrlová Daniela, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva,