17. 2. 2018 ŽENY ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2.LIGA

17. 2. 2018 VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA ŽĎÁR NAD SÁZAVOU.

O víkendu jsme změřily síly s týmem ze Žďáru nad Sázavou, čímž jsme si také odbyly herní premiéru v nové tělocvičně Na Skalce. První zápas byl jako na houpačce. Nedokázaly jsme si poradit s vysokým blokem soupeřek, avšak bojovným výkonem jsme utkání dotáhly do tie-breaku. Od začátku posledního setu jsme prohrávaly o pár bodů, které jsme už nedokázaly stáhnout. První zápas prohráváme vlastními chybami 2:3.

Druhý zápas pro nás začíná slibně. Po zlepšeném podání a útoku získáváme první set v náš prospěch. V druhém setu se bohužel zranila hráčka ze Žďáru, což nakoplo družstvo soupeřek ke zlepšenému výkonu. Druhý set vyhrávají soupeřky. V dalších setech se nám opět podařilo soupeřky zatlačit servisem a utkání tak dovést do vítězného konce.

Děkujeme všem divákům za podporu a budeme se těšit opět 10. 3., kdy nás čekají soupeřky z Nymburku.

Sestava: Divišová Marie, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva, Kubová Radka,                 Mikulecká Barbora, Tomanová Pavlína, Trávníčková Pavla, Zabranská Lucie.