25. 1. 2020 VOLEJBAL ŽENY, ŽIŽKOV B.

Dne 25.1.2020 jsme se vydaly do Prahy, kde nás čekalo utkání proti hráčkám oddílu TJ Sokol      Žižkov I B. Soupeřky se nachází na předposledním místě v tabulce, ale i tak jsme tušily, že nás čeká nelehký zápas.

Hned v úvodu prvního zápasu se nám zranila hráčka, ale nenechaly jsme se touto nešťastnou událostí rozhodit a první set se nám podařilo vyhrát.  Druhý set po dlouhých výměnách prohráváme ve vyrovnané koncovce 24:26. Následující set byl opět velice bojovný, soupeřky nám nenechaly žádný bod zadarmo, ale tentokrát se koncovka povedla více nám a vyhráváme 27:25. Čtvrtá sada byla už v režii soupeřek. Zatlačily na nás tvrdým servisem, nám se začaly hromadit chyby na přítahu i v útoku a prohráváme.  V podobném duchu se nesl i poslední set a první zápas prohráváme 2:3.

Do druhého utkání nastupuje lehce pozměněná sestava s cílem, získat tři cenné bodíky do tabulky. Soupeřky nás ale opět nešetřily na servise a naše hra na síti byla velice nedůrazná. Hrály jsme často do postavení a tím jsme to soupeřkám dost usnadnily. Snažily jsme se bojovat, v poli se „vymakalo“ spousta balónů, ale bohužel to bylo málo a utkání prohráváme 0:3.

Sestava : Marie Divišová, Natálie Foldýnová, Iva Horáková, Hana Karanská, Pavlína Krejsová,