17. 10. 2021 VOLEJBAL, MUŽI, LETOHRAD-Č. TŘEBOVÁ.

V neděli družstvo mužů nastoupilo k poslednímu podzimnímu zápasu v soutěži na hřišti posledního družstva v soutěži. Chtěli jsme si odvést 6 bodů za 2 vítězství, což se povedlo. Družstvo domácích bylo složeno ze zkušených hráčů a mladých hráčů, věkem kadetů. Do prvního zápasu nastoupil Bělka, Sýkora, Hruška, Kalousek, Lukáš a Kadlec. Rozdíl v herní kvalitě byl viditelný. Soupeře jsme přehráli ve všech herních činnostech. Do druhého zápasu nastoupil Šumbera a Štech. Po prvním vyhraném setu kluci ve druhém zvolnili, měli dva úseky hry, kdy hodně chybovali a soupeř ji ve skóre dost utekl. Přesto se kluci nevzdali a soupeře výsledkově srovnali. Rozhodovalo se v koncovce, kde měl soupeř větší štěstí. Třetí set byl chvíli vyrovnaný souboj, tak si kluci v koncovce výsledek pohlídali. Do čtvrtého setu se na nahrávku vrátil Bělka, střídal Štech a Kalousek a kluci si došli pro zasloužené vítězství. Z dnešních zápasů mám skvělý pocit. Hra měla svoji kvalitu, a i když se některým hráčům chvíli nedařilo, tak chybovost nahradili obětavou hrou v poli. Kluci za předvedenou hru zaslouží velkou pochvalu.

hráli: Bělka, Hruška, Lukáš, Štech, Sýkora, Kadlec, Kalousek a Šumbera

Letohrad-Č. Třebová 0:3, 1:3