17.9. 2022 VOLEJBAL, MUŽI KP PCE KRAJE, Č.TŘEBOVÁ-CHOCEŇ B.

V sobotu 17.9.2022 jsme v domácím prostředí přivítali družstvo Choceň B. Z důvodu nepřízně počasí jsme zápasy odehráli v tělocvičně Na Skále. První dva sety byly velice vyrovnané a bojovné. V třetím setu se soupeři podařilo udělat šňůru bodů a tím získal set. Chtěl jsem udělat nějakou změnu, aby se kluci nakopli, a tak šel na střed místo Toma Šplíchy. Ale kluci už nebojovali a set soupeři odevzdali. Mezi zápasy jsme si řekli, že i když nenahrává náš hlavní nahrávač Michal Bělka (zranění v dolní části těla), tak s Míšou Štechem, který běžně nenahrává a už náhru moc netrénuje a mimochodem dnes oba zápasy odehrál spolehlivě, musí kluci přidat na bojovnosti v poli, povzbuzování, výpomoci a vnitřní síle. A kluci, tak jak jsme si řekli, přenesli pokyny do hry a soupeře jasně přehráli. Druhý zápas a první dva sety prvního zápasu byly z naší strany kvalitní a měli náboj.

Č. Třebová-Choceň 1:3, 3:0

Dnes hráli: J. Sýkora, V. Hruška, T. Kalousek, J. Šplíchal, M. Štech, C. Šumbera a J Kadlec.

M. Kadlec

Muži a ženy