2. 10. 2021, VOLEJBAL ŽENY, Č. TŘEBOVÁ-BRNO-JULIÁNOV.

V sobotu 2.10.2021 se po koronavirové pauze představilo také družstvo žen a přivítalo soupeře z Brna. Do zápasu nastoupily lépe soupeřky, ale ztrátu jsme rychle dohnaly a koncovku prvního setu jsme dotáhly do vítězného konce. V druhém setu ale soupeřky výrazně zlepšily servis i útok a společně s dobrou hrou v poli nás jednoznačně přehrály. V dalších setech jsme nic takového již nedopustily a zápas ovládly 3:1.

Do druhého zápasu jsme nastoupily v mírně obměněné sestavě a nedovolily soupeřkám dostat se do hry. Dobrým výkonem na podání, v útoku i v obraně jsme ovládly hru a vyhrály v jasných setech 3:0.

Sestava : Marie Divišová, Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková,