5. – 6. 1. 2019, VOLEJBAL PŘEBOR ČOS CHOCEŇ.

První lednový víkend se českotřebovské Sokolky vydaly do nedaleké Chocně na přebor České obce sokolské.

Turnaje se zúčastnilo celkem osm ženských družstev z celé republiky a to: Frýdek-Místek, Šternberk, Dobřichovice, Šlapanice, Brno-Juliánov, Praha Nusle, Praha Žižkov a Česká Třebová. Hrálo se systémem na dva vítězné sety ve čtyřčlenných skupinách, kde jsme po sobotě obsadily čtvrté místo, když se všechny tři zápasy rozhodovaly v koncovkách setů a dva z nich rovnou v tie-breaku, kde jsme měly i kousek té smůly. Takže v neděli na nás zbyly boje o páté až osmé místo a opět  oba zápasy vyrovnané do posledního míče. V turnaji obsazujeme sedmé místo.

Naší prioritou bylo, abychom se po vánočních svátcích rozehrály a připravily se na sobotu 12.1.2019, kdy začínáme druhou polovinu soutěže. Tak doufejme, že se podařilo a začneme
v novém roce vítězstvím na domácí palubovce J.

Hrály a střídaly: Andrlová Daniela, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka,
                             Horáková Iva, Karanská Hana, Kubová Radka, Krejsová Pavlína,