13. 6. 2021 VOLEJBAL, KP MUŽŮ 2 TŘÍDY VYSOKÉ MÝTO-Č. TŘEBOVÁ.

Dne 13. 6. 2021 po dlouhých osmi měsících smíšené družstvo mužů, juniorů a kadetů sehrálo zápas krajského přeboru ve Vysokém Mýtě. Za silného větru, prachu a slunce to nebylo ideální prostředí, ale pro zlepšování hráčů ideální počasí. Naše družstvo bylo technicky i fyzicky nad naším soupeřem, ale to  v tomto počasí nehraje roli. Do prvního setu nastoupila sestava Bělka, Hruška, Šplíchal, Kadlec, Lukáš, Skřivánek. Od třetího setu se zapojil Sykora. Stav se přeléval ze strany na stranu, až se muselo rozhodovat v tie-breaku, který naši kluci vybojovali, gratuluji. Dnes jsme 2 sety tlačili soupeře hlavně podáním. Do druhého zápasu nastoupil na náhru Štech a po lehce získaném setu kluci polevili a už nebyl takový morál, aby vzdorovali soupeři. I tak hodnotím dnešní hru pozitivně. Díky počasí to nebylo vůbec jednoduché a kluci se s touto skutečností, hlavně v prvním zápase, dobře poprali.

Nastoupili: Bělka, Hruška, Šplíchal, Kadlec, Lukáš, Sykora, Skřivánek a Štech.

Vysoké Mýto-Č. Třebová 2:3, 3:1

M. Kadlec