16. 1. 2016 ŽENY STŘEŠOVICE 2.LIGA

17. 1. 2016 2.LIGA ŽEN: Česká Třebová – Střešovice

Dne 16.1. 2016 se v novém roce představili na domácí palubovce třebovská děvčata poprvé a hned s nelehkým soupeřem, s kterým bojují o druhé místo v tabulce a to s družstvem pražských Střešovic.

Zcela ojediněle se sešly v plné sestavě ( 9 kousků)             a očekávaly nelehký boj. Druhé místo za rozjetým družstvem Hlincovky chtěly udržet a od začátku vstoupily do utkání s tím, že neberou nic jiného než dvě vítězství.

V prvním i druhém zápase se dařilo odtáhnout hostující hráčky výborným servisem a pěknou hrou v poli. A i když Střešovice bojovaly, někdy až neuvěřitelně odhodlaně a vracely co se dalo, útoky našich hráček měly větší úspěšnost a při sobotním odpoledni jsme se mohli radovat nejen z krásné zlaté medaile Gabči Soukalové (té se fandilo v pauze mezi zápasy J), ale i z dvou vítězství v II.lize. Stav zápasů : 3:0 a 3:1. Druhé místo v tabulce je stále naše J. Děkujeme všem příznivcům, kteří chodí do haly podpořit naše družstvo za pěknou atmosféru!!! V té se bojuje hned o něco lépe J

Ještě nutno podotknouti, že nás do druhé poloviny soutěže opustila blokařka Pája Duspivová (hostování do Švýcarska), ale podařilo se nám získat skvělou náhradu a to opět Páju, ale Tomanovou (hostování ze Žamberka).

Hrály: Horáková I., Janďourková R. Dejdarová H., Trávníčková P., Šemberová M., Tomanová P., Totušková L., Gottwaldová L., Mikulecká B.

Muži a ženy