30. 9. 2017 ŽENY Č.KOSTELEC 2.LIGA

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Červený Kostelec.

Českotřebovské volejbalistky zahájily v sobotu 30. 9. 2017 sezónu na domácí palubovce, kde hostily tým z Červeného Kostelce.

Do prvního zápasu nastoupily domácí hráčky velmi aktivně. První dva sety měly českotřebovské volejbalistky ve své režii a hýřily dobrým pohybem. V průběhu třetího setu ale začaly hráčky domácího týmu chybovat. Nedařilo se jim přijmout a složit míč. Našly se i chyby v podání, čehož hostující družina samozřejmě využila a po velkém boji tento set vyhrála. Čtvrtý set se domácí vyvarovaly chybám a zvítězily tak v prvním zápase nad Červeným Kostelcem 3:1 (21, 19, -30, 21).

Průběh druhého zápasu se od prvního vůbec nelišil. Hráčky domácího celku první dva sety zvítězily a pak následoval opět prohraný set, při kterém získal domácí celek pouhých 15 bodů. Závěrečná sada zápasu byla nejnapínavější a nikdo z přítomných by si zajisté v některých fázích zápasu netroufl říct, že je poslední. Hra se přelévala ze strany na stranu, avšak nakonec se podařilo tento set domácím vyhrát. Českotřebovské volejbalistky vyhrály tedy i druhý zápas 3:1 (21, 21, -15, 23).

Nutno zmínit, že během pauzy českotřebovské volejbalové družstvo posílilo o novou hráčku Marii Divišovou, která zaujala post blokařky.

Sestava: Marie Divišová, Radka Kubová, Iva Horáková, Hana Karanská, Pavla Trávníčková,                 Martina Šemberová, Lucie Zábranská, Barbora Mikulecká, Daniela Andrlová,                 Pavlína Tomanová.

Česká Třebová – Červený Kostelec 3:1 (21,19,-30,21)

Česká Třebová – Červený Kostelec 3:1 (21,21,-15,23)