Česká Třebová x Jihlava

Ženy nastupovaly v sobotu 14.1.2012 k důležitému domácímu zápasu s týmem Bedřichova. Dle tabulkových předpokladů to měly být pro naše ženy dva jednoduché zápasy. Bedřichov je poslední a v posledních kolech se mu nedařilo a naopak domácím se konec podzimní soutěže celkem povedl, až na dvě zbytečné prohry ve Vsetíně. V první zápase vše skutečně nasvědčovalo tomu, že si ženy uvědomují důležitost těchto zápasů a po prvním setu prvního zápasu měly osud utkání ve svých rukou, pak však ve dvou následujících setech předváděly hru plnou chyb a soupeř tak lehce přišel k vedení 2:1. Kdo přišel navštívit tento zápas, tak pokud ho už neboleli oči z čerstvě napadaného sněhu a světla, který sníh odráží, tak ho museli v tento moment začít bolet oči z předváděné hry domácích volejbalistek. Do čtvrtého setu došlo v sestavě domácích ke změně, nastoupila Zuzana Váňová, která svým bezchybným výkonem, bojovností a kvalitním podáním strhla ostatní hráčky k bojovnému výkonu. To mělo za následek, že naše družstvo s přehledem zvítězilo ve zbývajících dvou setech a tak i v celém zápase 3:2. V druhém zápase už naše družstvo předvádělo výkon, na který jsme v domácím prostředí zvyklí a za hodinu hry poslalo hosty domů do Jihlavy s výsledkem 3:0.