7. 2. 2015 ŽENY LANŠKROUN 2.LIGA

Volejbal žen Česká Třebová - Lanškroun

Zápasy 25. a 26. kola pokračovala 2. liga žen ve volejbalu. V jednom z utkání hostila Česká Třebová družstvo z Lanškrouna. V úvodní sadě se domácí hráčky ujaly vedení, které dokázaly uhájit. První set Česká Třebová získala v poměru 25:17. Druhý set nabídl dramatičtější podívanou. Reprezentantky českotřebovského Sokola rovněž vedly, ale jejich soupeřky kladly výraznější odpor. Ke zvratu v utkání však nakonec nedošlo. Domácí hráčky zvítězily 25:21. I závěrečná část prvního duelu vyšla lépe České Třebové. Výsledek 25:18 znamenal konečné vítězství 3:0 na sety. Ani ve druhém střetnutí se lanškrounským ženám nevedlo. Soupeřkám z České Třebové podlehly  jasně 0:3 na sety.