10. 12. 2023 VOLEJBAL, TROJKY KLUKŮ-KERHARTICE A SVITAVY.

V neděli se naše družstva chlapců v trojkovém volejbalu rozjela do tří různých tělocvičen. A družstvo, s J. Limberským, ve složení F. Limberský, O. Štancl a J. Esser odjela do Svitav odehrát A skupinu. A družstvo odehrálo turnaj takto: Svitavy A a B prohry, Choceň remíza, Lanškroun výhra. 3 body, pořadí 4. místo. Kluci měli těžký los, 4 zápasy hned po sobě, hned na úvod silné Svitavy, po dvou prohrách to bylo hodně o nastartování psychiky, což se zdařilo. Potkat Svitavy B později, či jim alespoň vzít první set, který byl vyrovnaný, mohli jsme se umístit lépe. Kluci jsou šikovní, mnohdy hrají až křečovitě přes jednoho hráče, přičemž jsou všichni moc šikovní. Možná jsme proti Svitavskému Áčku hráli se zbytečným respektem až s vědomím, že to nejde. Přitom se chvílemi i dařilo. B družstvo hrálo v Kerharticích pod vedením H. Blaška ve složení Josef Kadlec, J. Blaško, N. Borek a R. Široký. Škoda dvou remíz, které měli být výhrami, ale i tak dobrá herní zkušenost, byli vidět herní věci, na kterých je potřeba pracovat, především na technice a herní souhry. V posledním zápase kluky opustilo podání. Družstvo C pod vedením L. Andrlové ve složení V. Andrle, Jindra Kadlec, Š. Limberský a V. Cempírek hráli ve Svitavách. Oproti minulému turnaji velká změna v úspěšnosti podání. Dnes krásné 3.místo, už jen kousek od postupu do B skupiny. Děkuji rodičům za dopravu a vedení v turnaji.

M. Kadlec

Přípravka CH+D