17. 11. 2016 PŘÍPRAVKA SOUSTŘEDĚNÍ

PŘÍPRAVKA-MINISOUSTŘEDĚNÍ PODRUHÉ.

Volejbalu není nikdy dost, a proto jsem si pro holky připravila krátké, ale náročné soustředění. Poprvé jsme se soustředili 25. – 26. 10., kdy jsme pracovali na odbití vrchem. Pro tento listopadový blok byl úkol ještě těžší, spodní odbití.

Náš volejbalový maraton jsme začali ve středu v hale Na Skále prvním tréninkem. Poté jsme se přestěhovali i s bagáží do sokolovny. Tam jsme trénovali, v zrcadlovém sále spali a v bufetu se stravovali.  Na večerním tréninku jsme míče vyměnili za balancování a posilování na bosu.

Středeční den jsme zakončili oslavou narozenin Lucky a Terezky. Na společné oslavě jsme do týmu přijali novou parťačku BOMBI, našeho nového maskota. A proč BOMBI? Protože jsme tým Bomberek. Za realizaci veliké díky paní Kumpoštové Klementové.

Téma pro čtvrtek bylo jasné. Bagr všude, kam se podíváš. Po 3 poctivě odmakaných tréninkových jednotkách si na 4. holky zahrály turnaj i se všemi trenéry, kteří nám tento den pomáhali. Den jsme zakončily jógou s výbornou lektorkou Aničkou.

V pátek jsme pokračovali v naší krasojízdě. Vrchní odbití, spodní odbití, dotáčení….. a na závěr dne i soustředění zase turnaj.

Zvládli jsme odtrénovat opravdu hodně. Všechny holky „jezdily“ po hřišti naplno. Krásná práce a radost s takovým týmem pracovat. Díky, díky J Už se těším na příště.

A moje poslední veliké díky patří všem trenérům, kteří nám pomáhali, protože i díky nim se soustředění vydařilo. Ještě jednou děkuji Anet Köhlerové, Hanče Dvořákové, Radce Benešové, panu Fišarovi, Honzovi Horákovi, Milanovi Reslovi a Martinovi Blažkovi.

Jana Rejmanová

Přípravka CH+D