2. 10. 2022 VOLEJBAL, TROJKY CHLAPCI, KVALIFIKACE SVITAVY.

V neděli 2. 10. 2022 vyrazili kluci na kvalifikaci trojek do Svitav. Byl to první turnaj ve volejbale, do té doby kluci hráli BMV. Kluky jsme před turnajem nabádali, aby hráli kolektivně na tři doteky, aby si vše vyzkoušeli, aby se nebáli zkusit bagr, prsty, smeč, podání spodem, aby hráli odvážně. Vše se splnilo. Kluci byli úžasní, bojovali, povzbuzovali se, zkoušeli. Turnaj chtěli odehrát i naši nejmladší druhácí Šíma a Jindra, a také ho po malých dávkách odehráli a starší kluci je vzali mezi sebe a na hřišti jim pomáhali. Byl to dnes krásný zážitek a kluci si to užili. A my trenéři také, i s rodiči, kteří přijeli fandit. Jasně že mají kluci na čem pracovat, ale od toho jsou tréninky. Dnes to bylo o hře, a kluci hráli. Družstvo A: O. Štancl, R. Široký, V. Špais, J. Blaško, družstvo B: J. Esser, J. + J. Kadlec, Š.+F. Limberský, trenéři J. Limberský, J. Štancl, J. Esser, řidič M. Kadlec. A družstvo vyhrálo 3 zápasy a skončilo na 11. místě, B družstvo vyhrálo 4 zápasy a skončilo na 9. místě.

Zapsal M. Kadlec

Přípravka CH+D