12. 12. 2021 VOLEJBAL, TROJKY CHLAPCŮ, Č. TŘEBOVÁ, CHOCEŇ.

Mladší žáci hráli 11.12.2021 v Chocni.
Na zápasy jsme odjeli v šesti hráčích, a i to byl zázrak. Budeme si na tento stav zvykat. Ale skutečnost, že bylo k dispozici pouze 6 hráčů mělo i svoje kouzlo.  Kluci, kteří mají menší herní vytížení museli odehrát vše bez střídání, a hráli skvostně.  Dosáhli v soutěži zatím nejlepšího výsledku:
Č. T. - Svitavy 1: 2 /-18,20,-14/
Č. T. - Choceň 0: 2 /-25,-1! /
Č. T. - Litomyšl 2: 1 /16,-20,13/
Na nedělní turnaj trojek v Chocni odjelo celé Áčko ve čtyřech.
S jednou porážkou, jednou remízou a dvěma výhrami, si pohoršili celkově na třetí místo.
Béčko hrálo doma Na Skále ve třech hráčích. Účel, aby si sami zahráli bez pomoci z lavičky byl splněn i když sami vytvořili hodně zbytečných chyb, ale každým zápasem se výrazně zlepšovali.
Kluci: O. Kyncl, S. Buriánek a M. Málek vyhráli nad Kerharticemi a s ostatními družstvy remizovali, což jim vyneslo třetí místo z šesti týmů.
Z. Rejman

Ml. žáci a žákyně