20. 11. 2022 VOLEJBAL, TROJKY DÍVKY, ČESKÁ TŘEBOVÁ, 2. KOLO.

V neděli 20.11.2022 jsme pořádali 2. kolo trojek dívek, mladší kategorie, skupina C. V soutěži máme 2 družstva. Než začnu popisovat dění na hřišti, musím zmínit a poděkovat za nezištnou pomoc S. Fišara a L. Balcara jako rozhodčí a p. Morávka s G. Duškovou, jako kouče. Jejich pomoc se dnes projevila v tom, že obě naše družstva vyhrála jeden zápas a umístila se na 3. a 4. místě. Holky po pátečním oddílovém turnaji zužitkovali rozehranost. Občas se podaří rozehra, občas podání. Moc holkám přeji, aby se zlepšovali každým zápasem a aby měli radost ze hry tak jako dnes. A družstvo: E. Lechmannová, E. Frajdlová, T. Dušková, N. Šťovíčková, B družstvo : E. Morávková, A. Gregarová, N. Široká. B družstvo obsadilo 3. místo, A družstvo 4. místo.

Zapsal M. Kadlec

Přípravka CH+D