3. 4. 2022 VOLEJBAL TROJKY CHLAPCI, OBĚ DRUŽSTVA BUDOU HRÁT A SKUPINU.

V neděli 3.4. hráli ml. žáci na dvou místech další kolo krajského přeboru v "trojkovém" volejbalu. První tým v sestavě: L. Dašek, Š. Hübl, M. Homoláč a L. Halva pod vedením J. Fišara, hrál v Chocni. Na turnaji prohrál pouze s vedoucími Svitavami, remizoval s Chocní a dvakrát porazil další dvě družstva ze Svitav. Na turnaji skončili kluci druzí a stejné místo jim patří i v celkové tabulce.

Druhé družstvo hrálo doma Na skále. Před turnajem nebylo zcela jasné, kdo bude moci hrát, a tak jsme ze starší přípravky pozvali F. Limberského a O. Štancla (roč.nar.2012). Pro oba to byl první "volejbal" a oba kluci zasáhli úspěšně do bojů a moc se jim dařilo. Družstvo B nakonec tvořilo 6 kluků: O. Kyncl, M. Málek, L. Neumann, S. Buriánek, O. Štancl a F. Limberský.

Na turnaji, který se hraje na dva hrané sety, jsme remizovali s Poličkou a Chocní, vyhráli s dvěma týmy ze Svitav a nad Kerharticemi. V turnaji skončili na druhém postupovém místě za Poličkou (na skóre) a příští turnaj 22.5. budou hrát obě družstva na venkovních hřištích Na Skále.

 

                                                                                   Zapsal Zdeněk Rejman a Jirka Fišar

Přípravka CH+D

Všechny akce