13. 1. 2019 VOLEJBAL-TROJKY, DÍVKY CHVALETICE.

 

   V neděli 13.1.2019 děvčata vyjížděla za svými soupeřkami do Poličky (skupina A), Chvaletic (skupina B), Žichlínku (skupina D) a Svitav (skupina G). Cíle jsou pro nás stále stejné, tzn. všechny skupiny minimálně udržet, v lepším případě postoupit.:-)

   Družstvo ČT B bojovalo v elitní skupině A a děvčatům se mezi šesti nejlepšími týmy podařilo vybojovat krásné třetí místo! Zatím nejlepší výsledek děvčat. Družstvo ČT A hrálo ve druhé nejlepší skupině a podařilo se ji udržet. Družstvo skončilo na děleném 3.-4. místě. Družstvo ČT C hrálo ve čtvrté výkonnostní skupině, kam se mu podařilo v minulém kole postoupit. Skupina byla velice vyrovnaná. Děvčata jednou zvítězila, dvakrát remizovala a jednou prohrála. Nakonec na skóre družstvo obsadilo čtvrté místo a bohužel sestupuje. Bylo to ale opravdu o fous. Družstvo ČT D hrající ve skupině G tvoří naše nejmladší děvčata. Dnes se mohla radovat ze svého prvního vyhraného setu! Ve skupině družstvo obsadilo 5.místo.

   Příští týden jedou starší děvčata hrát Krajský přebor v šestkovém volejbale do Chvaletic – v minulém kole se podařilo vybojovat skupinu C. Mladší děvčata čeká v neděli další kolo v přehazované.

ČT B – D.Dvořáková, E.Polášková, N.Řehořová, B.Šindelářová (pod vedením T.Dvořáka)

ČT A – A.Kaplanová, H.Kovářová, B.Očenášová, T.Zemanová (pod vedením P.Očenáše)

ČT C – M.Drymlová, K. Hondlová, B.Kušnierová, J.Špaisová (pod vedením M.Adama)

ČT D – K.Cetkovská, V. Kovářová, V.Šmídová, V.Štechová, R. Zahálková, N.Zatloukalová (pod vedením

             A.Felgra)

 

tr. H.Dvořáková, R.Benešová, A.Felgr

Přípravka CH+D

Všechny akce