30. 4. 2017 PŘÍPRAVKA Č.TŘEBOVÁ PRAŽEC

O ČESKOTŘEBOVSKÝ PRAŽEC, 3.turnaj, 29. 4. 2017.

V sobotu jsme odehráli 3. turnaj ze série turnajů O českotřebovský pražec. Přihlásilo se celkem 18 týmů, které byly rozděleny do 2 skupiny po 9. Po odehrání základních skupin nás čekalo finále, kde se určovalo celkové pořadí 3. turnaje. Zápas trval 9 minut a tak volejbalových výměn bylo opravdu nespočet. Zápasy základních skupin i finálové zápasy nabídly opravdu pěknou podívanou. Bojovalo se o každý bod.

Na závěr byl vyhlášen celkový vítěz celého pražce, kterým se stali českotřebovští kluci. Na 2. místě – českotřebovské Bomberky a na 3. místě skončil tým kluků z Poličky.Každý z týmů si odnesl krásný pohár. O celkové druhé místo se z Bomberek zasloužily: Pája Jebousková, Sára Horáková, Lucka Neumannová, Šárka Zahrádková, Marťa Klementová, Zuzka Havránková.

Děkuji všem, kdo pomohli s organizací, přípravou turnaje a rozhodčím.

A jak se dařilo našemu oddílu? Tentokrát jsme v turnaji měli 9 týmů:

Radka A – Vláďa Hruška, Michal Štech, Sam Svoboda, David Andrle, Sebastian Svojanovský – 1. místo

Hana A – Adamová, Preislerová, Šindelářová – 14. místo

Hana B – Dvořáková, Kovářová, Polášková, Zemanová – 17. místo

Bomberky A – Pája Jebousková, Lucka Neumannová, Zuzka Havránková – 4. místo

Bomberky B – Anička Klimešová, Marťa Štanglerová, Ája Jiroušková – 11. místo

Bomberky C – Bětka Kadlecová, Adélka Beranová, Zuzka Mastíková – 18. místo

Bomberky D – Sára Horáková, Šárka Zahrádková, Mata Klementová – 3. místo

Bomberky E – Natálka Řeháková, Barča Honišová, Krsitýnka Hrdličková, Barča Štosová – 15. místo

JR

Přípravka CH+D