18. 12. 2022 VOLEJBAL, TROJKY CHLAPCŮ SKUPINA B + C, 2. KOLO.

V neděli 18.12.2022 jsme uspořádali další kolo trojek kluků skupiny B a C. Naše A družstvo po posledním kole postoupilo ze skupiny C do B skupiny, B družstvo z B skupiny spadlo do C skupiny. A družstvo předvedlo bojovný volejbal, je tam už mezihra, podání začíná být spolehlivé a kluci si hru celkově užívali. Na Choceň A neměli, ostatní zápasy byli vyrovnané, s Poličkou B remízovali a díky tomu se v B skupině udrželi. B družstvo to mělo dnes složitější, Díky nemoci H. Essera a J. Blaško museli dnes nastoupit naši druháci. Kluci se snažili, Pepa  a Filip  se jim snažili pomáhat, ale stačilo to na výhru v jednom setu z devíti. Našim druhákům (Šimonovi a Jindrovi) se dařilo podání a občas se podařilo nahrát a přehrát míč k soupeři. Kluci hráli kolektivně a to se cení.

A družstvo-O. Štancl, R. Široký, V. Špais

B družstvo-F. Limberský, Š. Limberský, J. Kadlec, J. Kadlec