11. 10. 2015 PŘÍPRAVKA CH LANŠKROUN KP PCE KRAJE

Volejbalová přípravka chlapců Lanškroun.

Družstvo přípravky chlapců, odehrálo pět perných neděl v kuse za sebou. Podzimní část se odehrávala venku, pouze  poslední kolo se již hrálo v tělocvičně v Lanškrouně a to musím říct, že leckdy po ránu to s volejbalem nemělo nic společného. V předposledním kole, které pořádali "borci" ze Svitav, se zranil hráč družstva Michal Bělka a zbytek týmu A  Pepa Hurt a Vláďa Hruška to museli dohrát sami. Ve výsledku i ve dvou udrželi skupinu A. Do Lanškrouna jsme odjížděli se zraněným Míchalem, po rozcvičení, měl Michal obavy se zraněním hrát. Po vyhodnocení situace, jsme si dali cíl udržet skupinu A, za každou cenu i na úkor oslabení družstva B o hráče Michala Štecha. Družstvo A tedy hrálo ve složení Hruška, Hurt, Štech a na lavičce Bělka. První tři zápasy byly pro kluky jednoduchou záležitostí a vyhráli vždy 2:0. Ve čtvrtém zápase prohráli první set a tak došlo k vystřídání řádně zatejpovaného a zavázaného Michala Bělky za Michala Štecha. Což nám přineslo remízu a alespoň jeden bod. Následoval poslední zápas, kde odpočíval Michal Štech a kluci uhráli opět remízu s vedoucím družstvem tabulky Lanškrounem A. V Lanškrouně se umístili na druhém místě a na tomto místě, tedy druhém místě se nacházejí v celkové tabulce. Družstvo B hraje v nestabilním složení Svoboda, Rezek, Štusák, Šumbera, Dušek a v kolech minulých i Štech. Toto družstvo působí nesehraným dojmem a  mají velké výkyvy ve výkonu a občas v soustředěnosti. Jsou to kluci, kteří nehrají dlouho a jsou neohraní, ale i oni mají ještě věkový hendikep jsou o rok mladší než ti co hrají ve skupině A. Uvidíme příští rok. Kluci obsadili 5. místo bohužel na skóre bodů a propadli se do skupiny C. Čekají nás ještě čtyři kola, tak musíme udržet výkonost.

Další kolo budeme pořádat u nás v České Třebové jak pro skupinu A tak i C.

Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka chlapci

11. 10. 2015 LA, SY

A   B   C