16. 9. 2018 PŘÍPRAVKA D KP PCE KRAJE

16. 9. 2018 VOLEJBALOVÁ PŘÍPRAVKA DÍVEK.

V neděli 16.9.2018 se naše týmy rozjely do čtyř měst. Na rozdíl od soutěže mladších žákyň ´trojky ´ hraje většina z družstev ČT A, B, C posledním rokem, takže i cíle trenérů jsou jiné než v mladších žákyních. Družstvo ČT A nastoupilo v druhé výkonnostní skupině (ze šesti) a jeho cílem bylo postoupit do nejlepší skupiny. Po čtyřech výhrách a jedné porážce se postoupit podařilo, takže v příštím kole může poměřit síly s nejlepšími týmy v kraji. Družstvo ČT B nastoupilo ve třetí skupině a po vyrovnaných zápasech také dokázalo postoupit o skupinu výš. Družstvo ČT C se ve čtvrté skupině udrželo, takže i zde byl cíl splněn. Mladší děvčata ČT D odehrála čtyři zápasy v Letohradě. Oproti kvalifikaci bylo ke spokojenosti trenéra k vidění více výměn tzv. ,,na tři“.

ČT A: D.Dvořáková, A.Kaplanová, B.Očenášová, E.Polášková ČT B: K.Hondlová, H.Kovářová, J.Špaisová, T.Zemanová ČT C: B.Kušnierová, E.Pecháčková, E.Preislerová, N.Řehořová ČT D: K.Cetkovská, V.Kovářová, V.Šmídová, V.Štechová, N.Zatloukalová    tr.: H.Dvořáková, R.Benešová, M.Adam, A.Felgr

Přípravka CH+D