23. 5. 2021 VOLEJBAL TROJKY CHLAPCI.

Po sedmi měsících herní pauzy a asi deseti trénincích, čekala mladší žáky konfrontace s jinými družstvy, v trojkovém volejbalu. Na první turnaj jsme vyrazili do Chocně. Po Covidu se do soutěže nepřihlásili tři týmy, tím se do první skupiny dostalo i Béčko. Á družstvo pod vedením L. Halvy st. hrálo ve složení: K. Sixta, L. Halva, L. Dašek a M. Homoláč, prohrálo s oběma družstvy ze Svitav 0 : 2, s Chocní a Letohradem se rozešli vyrovnaně 1 : 1, jedinou výhru uhráli s Béčkem 2 : 0.
B - tým prohrál všechny zápasy 0 : 2. Hrál v sestavě: O. Vlček, K. Klimek a hráči kteří hráli vůbec první své utkání: L. Neuman, Š. Hübl a M. Málek.
Družstvo mladších žáků se z původních sedmi hráčů po loňském soustředění snažíme doplnit o šesťáky a páťáky, ale jejich krátká doba trénování ještě omezuje využití při zápasech.
Z. Rejman.

Přípravka CH+D