2. 10. 2016 PŘÍPRAVKA D SVITAVY KP PCE KRAJE

3. kolo přípravky dívek ČT A, ČT B

V neděli 2. 10. 2016 se hrálo další kolo „trojkového“ volejbalu. Naše 2 týmy se opět dělily a každý hrál v jiné výkonností skupině. ČT A vyrážel bojovat do Chocně do B skupiny, ČT B potom do E skupiny do Poličky. U obou skupin bylo již předem dáno, že se turnaje odehrají v hale.

Týmu ČT A nevstoupil do turnaje špatně. První zápas s Lanškrounem přinesl sice první prohru, ale až v koncovkách setů. V zápase se Žichlínkem a Chocní jsme remizovaly. Tyto 2 zápasy byly krásnou podívanou. A holky za ně zaslouží VELIKOU pochvalu. Po chvíli oddechu nastupujeme k rozhodujícímu zápasu o setrvání ve skupině a na hřišti je úplně jiný tým. Nemluvný, nazlobený na sebe…. tolik chybiček, které jsme zbytečně udělaly. Prohra s Litomyšlí znamená sestup do C skupiny. Poslední zápas s nás čeká Polička a boj hlavně samy se sebou. Dnes jsem na hřišti viděla 2 rozdílné týmy a já doufám a věřím, že ten druhý nemluvný, nazlobený jsme zapomněly někde cestou domů.

Tým ČT B hrál v Poličce v E skupině na 2 hříštích, a tak holky měly větší pauzy mezi zápasy. A čas podívat se na týmy, které bojují v A skupině,která se hrála ve stejné tělocvičně.  Do turnaje holky vstupují výborně a vyhrávají první zápas. Potom se přestává dařit na podání a holky za celý turnaj získají už pouze jeden set.  Pád do poslední skupiny byl a je pro holky velkým zklamáním, ale holky hlavy nahoru, protože teď vás čeká postup zase výš a výš.

Hrály:

ČT A – Sára Horáková, Lucka Neumannová, Šárka Zahrádková, Zuzka Havránková

ČT B – Anička Klimešová, Marťa Klementová, Natálka Řeháková

2. 10. 2016 VOLEJBALOVÁ PŘÍPRAVKA   DÍVEK DOLNÍ ÚJEZD.

V neděli 2.10.2016 jsme odehrály 4.kolo krajského přeboru přípravek – dívek.  Do Dolního Újezdu jsme přijeli s hodinovým předstihem, který jsme aktivně využili 45min. tréninkovou jednotkou s nácvikem bagru. Poté děvčata již nastoupila k jednotlivým zápasům. Družstvu „D“ se dařilo o něco lépe a to s ohledem na výborné podání Elišky Poláškové. Děvčata opět musíme pochválit, protože se snaží a stále více se zapojujeme do přihrávek, které jsou v této věkové kategorii nejtěžší herní dovedností.

Družstvo „C“ – Adamová, Kovářová, Očenášová, Šindelářová  obsadilo 5.místo (1x výhra).

Družstvo „D“ – Dvořáková, Kaplanová, Polášková, Preislerová obsadilo 3. místo (2xvýhra, 1x remíza).

Další kolo hrajeme v domácím prostředí a to 9.10.2016.

Adam, Benešová, Dvořáková

Tr.