24. 3. 2024 VOLEJBAL, 6. KOLO PŘEBORU PCE KRAJE TROJEK KLUKŮ.

Po sobotním zápase v šestkách kluků, většina kluků nastoupila v neděli do turnaje v trojkách. Ve skupině B jsme měli družstvo A-F. Limberský, J. Esser a R. Široký, ve skupině C družstvo B-J. Blaško, M. Ježek a V. Andrle a také družstvo C-V. Cempírek, J. Kadlec, Š. Limberský. Před turnajem jsme klukům rozdali úkoly, na co se mají soustředit při hře. A družstvo hrálo krásný volejbal a už i s prvky hráčské zkušenosti, bylo pěkné se na ně koukat. B družstvo splnilo také svůj úkol-dnes poprvé hrál trojky Matyáš, a s pomocí spoluhráčů z družstva zvládl zápasy bez větších problémů. C družstvo bojovalo, zkoušelo smeče, prostě parádní sport. A družstvo skončilo na 3. místě, B družstvo na 2. místě a C družstvo na 3. místě. Toto byl poslední turnaj v přeboru. Celkové výsledky budou známy později. Díky Jirkovi za pomoc.

M. Kadlec

Přípravka CH+D