17. 5. 2020 VOLEJBAL TROJKY DÍVKY.

Po vynucené několikaměsíční přestávce dnes pokračovala soutěž v trojkovém minivolejbale a 9. kolem. Naše Áčko odehrálo ve složení Denárová, Felgrová, Zahálková, Zatloukalová, pod trenérským vedením Gábiny Boháčkové, skupinu C v Lanškrouně, kde jsme nejdříve narazili na družstvo z Lanškrouna a hned poznali chuť vítězství 2:0. Do druhého zápasu nastupujeme zřejmě po vydatné svačině a prohráváme se Svitavami 0:2. Nakonec končíme na 2. místě naší skupiny.

Béčko  ve složení Kovářová, Řeháková, Štechová, trenér Míra Štech odjelo již v brzkých ranních hodinách do Pardubic odehrát zápasy ve skupině D. Tato skupina je početnější a celkem odehrajeme 4 vyrovnané zápasy. Hned třikrát končí naše zápasy 1:1 ( Pardubice, Svitavy A, Lanškroun C a jedno vítězství nad Svitavami C 2:0. Výsledky byly vyrovnané, hned 3 týmy měly v tabulce 5 bodů. O celkovém pořadí nakonec rozhodoval poměr míčů, který nám stačil k umístění na 2. místě.

Vypadá to, že vynucená pauza v tréninku našim děvčatům prospěla :-))

Závěrečné 10. kolo se odehraje 31.5.2020

Přípravka CH+D