14. 5. 2017 PŘÍPRAVKA D KP PCE KRAJE

14. 5. 2017 KP PCE KRAJE VOLEJBALOVÉ PŘÍPRAVKY DÍVEK 14. 5. 2017 .

ČT A – svoje předposlední kolo odehrál na 2 hřištích v tělocvičně v Žichlínku. Za tým nastoupila: Šárka Zahrádková, Marťa Štanglerová, Terezka Nováková a Zuzka Mastíková. Holky si nevedly vůbec špatně a na hřišti bojovaly.

ČT B – hrálo ve Vysokém Mýtě. Za tento tým bojovaly: Natálka Řeháková, Týnka Hrdličková, Pája Hermanová a Barča Štosová. Holky trochu potrápilo podání, proto do příště máme na čem pracovat. Za doprovod u týmu děkuji panu Řehákovi.

ČT C a ČT D - další kolo KP přípravek  - dívky jsme odehráli v neděli 14.5.2017 v Letohradě.  Jako obvykle jsme složení družstev obměnili a do hraní zapojili další děvčata. V průběhu této sezóny se postupně snažíme do hry zapojit alespoň 12 děvčat. Od sezóny nadcházející se do KP přípravek zapojí již kompletní tým. S ohledem na to, že v této soutěži patříme k nejmladším účastníkům a sbíráme první zkušenosti, jsme s hrou děvčat spokojeni. Zásadní pro nás je, aby děti hra bavila.  Náš pohled se soustředí, jak děti zvládají pohyb na hřišti, přípravu na míč, přihrávku a odbití pod úhlem. Na rozdíl od některých družstev jsme důslední ve hře na“ tři odbití“, které je pro začátečníky daleko náročnější, ale s výhledem do budoucna jediné možné.  Poslední kolo se koná 11. 6. 2017 v Litomyšli.

 Sestava družstev:

 Č.T. „C“ – Dvořáková, Kovářová, Polášková, Preislerová, Řehořová

Č.T.“D“ – Adamová, Kaplanová, Očenášová, Šindelářová, Zemanová

                                                     Adam, Benešová, Dvořáková, trenéři

Přípravka CH+D

Všechny akce