25. 9. 2016 PŘÍP CH LETOHRAD+ČT KP PCE KRAJE

2. KOLO PŘÍPRAVKY CHLAPCŮ VE VOLEJBALE-LETOHRAD.

Poslední zářijovou neděli (25. 9. 2016) jsme odjeli s družstvy ČT B, ČT C odehrát druhé kolo přípravek chlapců v trojkovém volejbale do Letohradu. Začínali jsme za chladného rána, naštěstí se ale brzy na kurty dostalo sluníčko a my mohli odhodit bundy.

Družstvo ČT B odehrálo pět zápasů (s družstvy Letohradu, Litomyšle, Vysokého Mýta a Svitav), z čehož čtyřikrát kluci vyhráli a jednou těsně prohráli (-22, -23). Kluci skončili na krásném druhém místě a spolu s Vysokým Mýtem postupují pro příští kolo do druhé výkonnostní skupiny.

Družstvo ČT C odehrálo pět zápasů, klukům se podařilo jednou remizovat. Toto družstvo zatím nevítězí, ale kolo od kola je vidět zlepšení. Míč se udrží déle ve hře a přibylo i více meziher, kdy jsme hráli ukázkově ´na tři ´. Rovněž počet povedených podání pomalu stoupá, družstvo tak získává v setech více vítězných míčů a volejbalově se posouvá vpřed. :-)

Oběma družstvům patří za dnešek pochvala.

Za ČT B a ČT C nastoupili: D. Andrle, T. Kalousek, D. Kráčmer, M. Kubíček, J. Očenáš, J. Simon, K. Sixta, S. Svojanovský, H. Vávra

Za trenéry: Radka Benešová, J. Fišar

Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka chlapci

25. 9. 2016 Letohrad, Choceň, Č. Třebová