6. 11. 2016 PŘÍPRAVKA D KP PCE KRAJE

6. 11. 2016 PŘÍPRAVKA DÍVEK D. ÚJEZD.

 

V neděli 6.11.2016 jsme po delší přestávce odehráli poslední kolo podzimní části v Dolním Újezdu.

 

Naše obě družstva se umístila jako již standardně na 3 a 4 místě.

Družstvo České Třebové C nastoupilo ve složení. Adamová, Drymlová, Kaplanová, Kovářová, Preislerová. Děvčata mají pochvalu za předvedené výkony. Družstvu se dařilo na přihrávce, což je jedna z nejnáročnějších dovedností ve volejbale. Navíc správná přihrávka umožňuje hru na tři odbití.

Družstvo České Třebové D nastoupilo ve složení: Dvořáková, Očenášová, Polášková, Šindelářová, Zemanová. V některých utkáních mě děvčata překvapila „tichým a nevýrazným“ projevem na hřišti. Z počátku se nám úplně nedařilo podání. Ke konci turnaje se herní nasazení vylepšilo a děvčata se začala radovat za každý bodový míč.

 

I když je vítězství pro děvčata velkou motivací, důležitější je předvedená hra. My učíme hráčky, aby si nahrávaly a hrály volejbal na tzv. tři odbití, což je pro ně v tomto věku velmi náročné, ale velmi důležité.

 

V jarní části bude cílem družstva poposkočit o jednu výkonnostní skupinu výše a mít možnost hrát proti lepším soupeřům.  

 

M.Adam + R. Benešová  + H. Dvořáková  

Poslední přípravka dívek v letošním roce.

 

V neděli 6. 11. 2016 bylo nalosováno poslední kolo příravky dívek pro letošní rok. Naše týmy hrály každý v jiný skupině. ČT „A“ měla svoji B skupinu ve Chvaleticích, ČT „B“ svoji E skupinu v domácí hale na VDA. Na toto kolo vyšel souběh s mladšími žákyněmi v Olomouckém kraji, a proto toto kolo bylo i premiérou pro naše nové hráčky.

 

ČT „A“ hrálo ve složení – Marťa Klementová, Anička Klimešová a Šárka Zahrádková. Holky si z turnaje odvezly jednu remízu a 4 prohry a další kolo rozehrajeme o skupinu níž a opět se popereme o postup výš.

 

Za ČT „B“  nastoupila Natálka Řeháková, Anička Vomáčková a Andrejka Jiroušková. Pro Aničku a Andrejku první trojkový turnaj. Holky se snažily, jen zkažená podání nás občas potrápila. I přesto holky skončily na krásném 3. místě a v této skupině začneme i další kolo.

 

Moje poděkování patří volejbalistkám žen, které koučovaly týmy na turnajích – Ráďě Kubové, Lence Gottwaldové a Barče Mikulecké.  

 

 

 

Další kolo se hraje 19. 2. 2016

 

 

 

A skupina: pořadatel Svitavy: PO A, DÚ A, SY A, PA, LA A, C

 

B skupina: pořadatel Chvaletice: CHV A, PO B, SY C, LA B, DÚ B, CHO A

 

C skupina: pořadatel Choceň: VM B, PO C, ŽI A, ČT A, SY B, CHO B

 

D skupina: pořadatel Letohrad: LI A, PO D, LA D, LET, MT, LI B

 

E Skupina: pořadatel Chvaletice: SY E, CHV B, ČT B, LI C, ŽI B, PO E

 

F skupina: pořadatel V. Mýto: CHO C, VM A, ČT D, ČT C, SY D, DÚ C  

 

Přípravka CH+D

Všechny akce