14. 5. 2023 VOLEJBAL, TROJKY CHLAPCŮ, SVITAVY.

V neděli 14.5.2023 kluci odehráli svůj poslední turnaj trojek v sezóně 2022-2023. Do Svitav se sjela všechna družstva. A družstvo (O. Štancl, R. Šedivý, J. Esser a J. Blaško) odehrálo skupinu B a s jedním vyhraným setem. Hra byla bojovná, dobrý pohyb po hřišti, pokusy prvních smečí, výborný výkon. Družstvo B (F. Limberský, V. Špais, J. Kadlec) hrálo skupinu C a předvedlo také vynikající výkon. Bojovnost, pohyb po hřišti, spolehlivé podání, respekt ke spoluhráčům a soupeři. Ze tří zápasů 2 vyhrálo a s Chocní prohra 0:2, ale 24-26 a 23-25.  Dnes A družstvo skončilo ve skupině B na. 4. místě, B družstvo ve skupině C na  2. místě. Děkuji za dnešní koučování J. Limberskému a J. Essrovi a J. Štanclovi, který dnes dostal volno. Také všem pomocníkům, bez kterých by nešla odehrát celá sezóna organizovat turnaje a zápasy. Také děkuji maminkám kluků, za vydatné svačiny při turnajích.

M. Kadlec

Přípravka CH+D