8. 10. 2023 VOLEJBAL, TROJKY CHLAPCŮ, 1. KOLO.

V neděli se odehrálo 1.kolo trojek kluků. Družstvo A a C hrálo ve Svitavách, B družstvo v Kerharticích. A družstvo v sestavě O. Štancl, R. Široký, J. Esser, J. Blaško vyhráli nad Lanškrounem A, ostatní zápasy prohráli, ale s družstvy Svitav A a B, které se umístili na 1. a 2. místě sahali po vítězství alespoň v jednom setu. Družstvo vedl k bojovnosti J. Štancl. Družstvo B hrálo pod vedením J. Limberského ve složení F. Limberský, J. Kadlec a N. Borek a zhodnocení napsal přímo Jirka:

Radost kluky koučovat. Všichni na vlně dobré nálady, oslava každého vyhraného balónu, 90 % balónů na tři údery. Ze začátku se dařilo podání, ale útočilo se na jistotu prsty, Kerhartice B (1:1), Choceň B (2:0). Ve druhé půlce proti těžším soupeřům Chocně A (0:2) a Kerhartic A (1:1) jsme pochopili, že to bez smeče nepůjde a dařilo se. Jen nám trochu odcházelo podání. Jedna prohra s Chocní A, ale výsledek neodpovídá hře, prali se o každý balón, hráli snad nejdelší zapas dneška.

Družstvo C, pod mým vedením ve složení V. Cempírek, Š. Limberský, V. Andrle a J. Kadlec, odehrálo své první volejbalové trojky ve Svitavách. Kluci se spíše seznamovali, jak to při opravdovém volejbalovém zápase chodí. Překvapili mne svým nasazením a zájmem. Bylo z toho nakonec 4. místo. Škoda, že nám během turnaje odešlo podání, které kluci umí, ale máme na čem do příštího turnaje pracovat. Děkuji J. Limberskému a J. Štanclovi za vzorné vedení družstev v zápasech.

M. Kadlec

Přípravka CH+D