31. 5. 2020, VOLEJBAL TROJKY DÍVEK.

V neděli se konalo závěrečné 10. kolo trojkového volejbalu. Naše Áčko odehrálo skupinu B v Poličce. Ze začátku se nám moc nedařilo a první dva zápasy prohráváme. Nejdříve s Lanškrounem 0:2 a potom i se Svitavami 0:2, ale ve třetím zápase se to zlomilo a porážíme Letohrad 2:0 a na závěr i domácí Poličku 2:0. Společně se Svitavami máme stejný počet bodů a pouze horší poměr míčů nás odsunul na třetí místo ve skupině.

B družstvo ve složení Denárová, Kovářová, Štechová a Řeháková odehrálo skupinu C v České Třebové, v tělocvičně u Billy. Holky bojovaly, bylo vidět zapálení pro hru, došlo i na slzičky z bolestivých pádů vyplynuvších ze hry. Družstvo B skončilo na výborném 2.místě za Litomyšlí, která byla viditelně nejlepší.

Hrály:A družstvo Brusenbauchová, Cetkovská, Felgrová, Zahálková a Zatloukalová

Přípravka CH+D