29. 1. 2017 PŘÍPRAVKA PRAŽEC

29. 1. 2017 O ČESKOTŘEBOVSKÝ PRAŽEC-VOLEJBALOVÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK.

V neděli jsme v hale Na Skále pořádali první ze série turnajů O Českotřebovský pražec. Turnaj je určen pro volejbalisty přípravky dívek i chlapců, tedy modrého volejbalu.

Na první turnaj se přihlásilo 16 týmů.  V základní části jsme odehráli 2 skupiny každý s každým, pak nás čekalo semifinále a finále. Každý tým odehrál 9 zápasů. Aby turnaj šlapal, hrálo se na čas. Všichni si zahráli a doufám, že se turnaj všem líbil a potkáme se na dalším.

Moje poděkování patří všem, kdo se podíleli na organizaci turnaje.  A velké díky hlavně volejbalistkám a volejbalistům, kteří se podíleli na chodu turnaje.

Česká Třebová nasadila do turnaje celkem 7 týmů ze 3 tréninkových skupin.

ČT A, ČT B, ČT C – nejstarší ze třebovských volejbalistek patří do mojí skupiny. Týmy byly nalosovány ráno před turnajem, a tak hrály volejbalově „starší“ holky s těmi, které opravdu začínají. Pro většinu holek šlo o první turnaj. Od začátku jsme nehrály na výsledek, ale důležitá byla každá delší výměna, nezkažené podání. Holky si vyzkoušely, že je rozdíl mezi tréninkem a zápasem. A určitě máme ještě na čem pracovat. Ale všechny zaslouží velkou pochvalu.

Hrály: Lucka Neumannová, Bětka Kadlecová, Zuzka Havránková, Marťa Klementová, Pája Jebousková, Natálka Řeháková, Zuzka Mastíková, Terezka Nováková, Anička Vomáčková, Klárka Valterová, Adélka Beranová, Marťa Štanglerová, Kristýnka Hrdličková

ČT D, ČT E – přípravka, tréninková skupina Radky Benešové

I tyto 2 týmy na turnaji sbíraly další volejbalové zkušenosti.

ČT D – Dominik Kračmer, Tomáš Kalousek, Sebastian Svojanovský

ČT E – Míša Kubíček, Kuba Očenáš, Kája Sixta

ČT F, ČT G – předpřípravka dívky, tréninková skupina Hanka Dvořáková

Na turnaj jsme přihlásili dvě družstva nejmladších dívek. S ohledem na velkou marodku se nám nakonec podařilo dát dvě družstva dohromady. Pro děvčata výborná zkušenost, hrajeme se staršími soupeři, což je pro nás velmi náročné, ale přínosné. Těšíme se na další turnaj.

Č.T. „G“ – Kaplanová, Kovářová, Očenášová, Zemanova – umístění: 14. místo

Č.T. “F“ – Dvořáková, Hondlová, Preislerová – umístění: 16. místo

CELKOVÉ POŘADÍ 1. TURNAJE:

1. Žichlínek A

2. Polička B