15. 1. 2023 VOLEJBAL, TROJKY KLUKŮ 3.KOLO, PERDUBICE A LANŠKROUN.

V neděli 15.1.2023 pokračoval přebor PCE kraje v trojkovém volejbale chlapců. Naše A družstvo (a je to čistě rozlišovací označení) jelo hrát skupinu B do Pardubic ve složení J. Esser, R. Široký a O. Štancl a pod vedením J. Essera, skončilo na krásném 4. místě z pěti a v dalším kole budou hrát opět skupinu B. Družstvo B (proč zrovna my jsme béčko, když je to čistě rozlišovací označení) ve složení Š. Limberský, V. Špais, J. Kadlec a J. Kadlec jelo hrát skupinu C do Lanškrouna a jen těsně prohrálo s družstvem Svitav E a Lanškrouna, zbylé dva zápasy byly již jednoznačné. Dnes v tomto družstvu chyběl F. Limberský (5.třída), a tak nastupovali naši dva druháci. Co se výrazně zlepšilo u družstva A i B byla spolehlivost podání. Jinak kluci bojovali, zkoušeli si odbití vrchem, spodem a dnešní deštivé dopoledne si užili.

J. Limberský, J. Esser, M. Kadlec(zapsal)

Přípravka CH+D